بهترین ریمل – چگونه یک ریمل خوب انتخاب کنیم

بهترین ریمل

از مهمترین عواملی که در هنگام مواجه با یک نفر زیبایی او را بیشتر نشان می‌دهد. زیبایی چشم او است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد. در هنگام ورود به یک مهمانی اولین نفری که بیشترین توجه شما را جلب کرده است. دارای چشمان به مراتب زیباتری بوده است. بنابراین آرایش چشم در زیبایی یک شخص تاثیر بسیار بالایی دارد. که البته برای این منظور باید از بهترین ریمل برای زیبایی چشم استفاده کرد. در این نوشته ما سعی می‌کنیم ویژگی ها و مشخصات بهترین نوع و مارک ریمل را معرفی کنیم. تا در انتخاب یک ریمل بیشترین دقت را داشته باشید. و چشمان به مراتب زیباتری داشته باشید. تا پایان مقاله با ما همراه باشید. تا بیشتر با انواع ریمل ها آشنا شوید. و یک انتخاب خوب داشته باشید.

برای خرید بهترین لوازم آرایشی ، بهترین ریمل ها و پنکک ها با فروشگاه فیضی همراه باشید.

ویژگی بهترین ریمل

ویژگی بهترین ریمل

در هنگام انتخاب یک ریمل اولین موردی که باید به آن توجه نمایید. نوع مژه‌های خود شخص است. که باید بررسی شود. مثلا اگر مژ‌ه‌ها کم پشت و نازک هستند. باید از ریمل های حجم دهنده استفاده شود. این نوع از ریمل باعث می‌شود. مژه‌ها جلوه‌ای پر ضخامت تر داشته باشد. و چشم ها درشت تر نمایان می‌شود. یا اگر مژه‌ها با هم قاطی شده‌اند. از ریمل های جدا کننده و بلند کننده باید استفاده شود. همچنین ریمل بلند کننده برای مژه‌های کوتاه بسیار مناسب است. چون تا حدودی انها را بلندتر می‌نماید. و حالتی ثابت به مژه‌ها می‌دهد. با این حال ویژگی‌های دیگری نیز در انتخاب ریمل تاثیر گذار است. که در ادامه این ویژگی ها نیز بررسی می‌شود.

رنگ دهی ریمل

اولین ویژگی مهم یک ریمل خوب رنگ آن است. رنگ بهترین ریمل مشکی کامل است. چرا که مشکی شدن کامل مژه‌ها چشم‌ها را بزرگتر می‌کند. یکی از مهمترین دلایلی هم که از ریمل استفاده می‌شود. همین رنگ مشکی آن است. بنابراین یک ریمل خوب مژه‌ها را کاملا مشکی می‌کند. همچنین این رنگدهی باید یکنواخت باشد. تا ظاهری یکدست و یک رنگ به مژه‌ها بدهد.

چسبندگی ریمل

بعضی از ریمل های بی کیفیت باعث به هم چسبیده شدن مژه‌ها و ظاهر نامرتب آن می‌شود. بنابریان یک ریمل خوب نباید باعث چسبندگی مژه‌ها شود. و در عین نگه داری خوب مژه‌ها باید آنها را از هم جدا نماید. برای این منظور مواد مایع ریمل باید سیال و کیفیت بالایی داشته باشد. و به گونه‌ای طراحی شود.

ماندگاری بهترین ریمل

بعد از موارد بالا مهمترین فاکتور در انتخاب ریمل ماندگاری آن است. اما باید توجه داشته باشید. که ماندگاری صرفا مدت زمان آن نیست. بلکه باید در برابر رطوبت و عرق مقاوم باشد. تا در زمانی که با آب تماس پیدا کرد. ریزش نداشته باشد. چون باعث سیاه شدن دور چشم می‌شود. همچنین در مواجه با گرد و غبار و آلودگی‌ها نیز از خود مقاومت داشته باشد. چرا که گرد غبار باعث تغییر رنگ ریمل می‌شود. و در نهایت مدت زمان ماندگاری آن نیز بالا باشد. به گونه‌ای که باگذشت زمان رنگ و حجم و حالت مژه‌ها ثابت بماند. و تغییری در آن ایجاد نشود. همچنین مانع از جمع شدن مایع روی مژه‌ها شود.

در کنار استفاده از ریمل سری هم به خط چشم های ما بزنید.

تغذیه کننده و رطوبت رسانی ریمل

برای جلوگیری از شکنندگی مژه‌ها و حالت پذیری آنها مواد ریمل باید خاصیت آبرسانی داشته باشد. تا رطوبت مورد نیاز مژه را تامین کند. و به حالت پذیری آن بیشتر کمک کند. همچنین فرمولاسیون مایع ریمل باید به گونه‌ای باشد. که دارای ترکیبات تغذیه کننده باشد. تا از یزش مژه‌ها جلوگیری کند. چون اغلب سنگین شدن مژه به دلیل این مواد، و برس ریمل باعث ریزش آن می‌َشود. بنابراین باید این مواد علاوه بر جلوگیری از ریزش به تقویت ریشه مژه نیز کمک کنند.

از بهترین کرم پودر ها دیدن کنید.

بهترین ریمل ضد حساسیت است

بسیاری از افراد هنگام استفاده از ریمل از قرمزی دور چشم گلایه مند هستند. گاها یک ریمل بی کیفیت باعث اشک و یا قرمزی دور چشم می‌َشود. حتی در مواردی باعث عفونت های چشمی نیز شده است. بنابراین در هنگام خرید ریمل حتما باید به ضد حساسیت بودن و بهداشتی بودن آن توجه نمایید. تا خدایی نکرده باعث خطرات جبران ناپذیر نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *