بهترین ترفندهای ریمل زدن برای داشتن چشم زیبا

ترفندهای ریمل زدن

ریمل ها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چشم و جذابیت بیشتر شما در مجالس و مهمانی ها دارد. اما ممکن است در هنگام استفاده از این محصول آرایشی با مشکلاتی روبرو شوید. که اگر آنها را رفع نمایید. و ترفند های مهم ریمل زدن را بلد باشید. آرایشی بدون عیب و نقص و به زیبایی هر چه تمام تر خواهید داشت. اگر در هنگام ریمل زدن مژه‌هایتان به هم می‌چسبد. یا ایتکه می‌خواهید مژه‌هایی بلند و پر پشت و تفکیک شده داشته باشید. با این مقاله ترفندهای ریمل زدن از مجله معتبر فروشگاه فیضی همراه باشید.

ترفندهای ریمل زدن

اغلب افراد با وجود تهیه بهترین ریمل ها از بهترین برندها با کیفیت بالا اما همچنان از نتیجه آن راضی نیستند. چرا که به نتیجه دلخواه خود برای بلند کردن مژه‌ها یا پر پشت کردن آن نمی‌رسند. علت این مشکلات می‌تواند. به دلیل عدم اطلاع از روش های ریمل زدن و ترفندهای ریمل زدن باشد. بنابراین ما برای راهنمایی بیشتر شما در این مورد مراحل ان را بیان خواهیم کرد. تا بهترین نتیجه را از استفاده از ریمل دریافت نمایید.

 1. در مرحله اول باید نگاهتان را به طرف پایین بیاندازید. سپس فرچه ریمل را از ریشه مژه به طرف انتهای آن بکشید.
 2. اگر مژه‌هایتان کم پشت است. مرحله اول را دو تا سه بار تکرار نمایید.
 3. در صورت تکرار ریمل زدن حتما توجه نمایید. که باید مدتی صبر نمود تا مایع مرحله اول خشک شود. سپس مرحله دوم را تکرار نمایید.
 4. در مورد مژه‌های پایین باید برس ریمل به صورت عمودی روی آن کشیده شود. تا نتیجه بهتری از آن حاصل شود.
 5. ریمل زدن باید آخرین مرحله از انجام عمل میکاپ باشد.
 6. اگر می‌خواهید مژه‌هایی زیباتر و به طرف بالا داشته باشید. بهتر است که از فرمژه استفاده نمود.
 7. در صورتی که فرمژه را در دسترس ندارید. برای حالت دادن مژه برس ریمل را به صورت دورانی به طرف بالا و به سمت گوشه‌های بیرون چشم بکشید.
 8. همچنین در هنگام ریمل زدن برای جلوگیری از خشک شدن مایع آن حتما یک انگشت خود را روی درب ریمل بگذارید.

نحوه ریمل زدن برای داشتن مژه‌های حجیم

اگر مژهایتان کم پشت است. و می‌خواهید مژه های حجیم داشته باشید. مراحل مانند همان مراحل بالا است. با این تفاوت که ابتدا طرف بالای مژه را باید آغشته نمود. و سپس به طرف پایین مژه ریمل زد. با این کار مژه دارای حجم بیشتری خواهند بود. و چشمانی جذاب تر خواهید داشت.

برای خرید محصولات آرایشی سری به سایر محصولات از جمله پنکک ، کرم پودر ، خط چشم و پرایمر بزنید.

ترفند ریمل زدن برای داشتن مژه بلند

اگر مژه‌هایتان افتاده و کوتاه است و می‌خواهید مژه‌هایی بلند داشته باشید. در مرحله اول حتما باید از ریمل بلند کننده استفاده شود. علاوه بر این در مرحله دوم باید ریمل را به قسمت انتهایی به طرف بیرون بزنید. چرا که با این کار باعث می‌شود. مژه‌های طرف بیرونی چشم بیشتر خودنمایی کنند. و مژه‌ها بلندتر به نظر خواهند رسید.

نحوه جلوگیری از به هم چسبیدن مژه‌ ها

برای همه افراد پیش آمده است. که آرایش خود را تمام کرده‌اند. و از ریمل استفاده نموده‌اند. اما در نهایت مژه‌ ها به هم چسبیده‌اند. اگر می‌خواهید دچار این مشکل نشوید. مراحل پایین را خاطر داشته باشید. تا از چسبندگی مژه ها جلوگیری نمایید.

 • در ریمل زدن زیاده‌ روی نکنید. چرا که این کار باعث به هم چسبیدن مژه‌ها خواهد شد.
 • در صورت لزوم حداکثر سه بار ریمل را روی مژه بزنید. اما در هر مرحله صبر نمایید تا مایع مرحله قبل کاملا خشک شود.
 • در زمان بیرون آوردن ریمل از ظرف سعی کنید. مایع اضافه آن را با استفاده از لب ظرف بگیرید. چون مواد اضافه روی مژه جمع می‌شود. و باعث به هم چسبیدن مژه‌ها خواهد شد.
 • در صورتی که ریمل زده‌اید و مژه ها به هم چسبیده‌اند. قبل از خشک شدن مایع روی مژه از برس فلزی مژه استفاده نمایید. که هم مایع اضافی را بر می‌‌دارد. هم اینکه مژه‌ها را از هم جدا خواهد نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *